Ljekarne

Centralna ljekarna - Trg Ante Starčevića 7, Osijek

Centralna ljekarna

Voditelj ljekarne: Marija Škrobar, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 205 722

E-mail adresa: centar@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/CentralnaLjekarna

Ljekarna Antunovac - Braće Radić 4, Antunovac

Ljekarna Antunovac

Voditelj ljekarne: Antonija Balen Crnojević, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 278 471

E-mail adresa: antunovac@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/LjekarnaAntunovac/

Ljekarna Batina - Vladimira Nazora 12, Batina

Ljekarna Batina

Voditelj ljekarne: Sonja Janjatović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 735 243

E-mail adresa: batina@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Beli Manastir - Imre Nagya 4, Beli Manastir

Ljekarna Beli Manastir

Voditelj ljekarne: Šandor Horvat, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 701 601

E-mail adresa: beli.manastir@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Bilje - Šandora Petefija bb, Bilje

Ljekarna Bilje

Voditelj ljekarne: Gordana Varga, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 750 050

E-mail adresa: bilje@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Centar - Đakovo - Pape Ivana Pavla II 26, Đakovo

Ljekarna Centar - Đakovo

Voditelj ljekarne: Ljiljana Varnica, mag. pharm.

Telefon: +385 (0)31 813 771

E-mail adresa: centar.djakovo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Čepin - Ivana Gundulića bb, Čepin

Ljekarna Čepin

Voditelj ljekarne: Zdenka Preradović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 381 767

E-mail adresa: cepin@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Dalj - Slavka Kolara 2, Dalj

Ljekarna Dalj

Voditelj ljekarne: Tatjana Buha, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 590 077

E-mail adresa: dalj@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Darda - Ante Starčevića 27b, Darda

Ljekarna Darda

Voditelj ljekarne: Natalija Mišljenović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 740 300

E-mail adresa: darda@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Donji grad - Prolaz kod Snježne Gospe 2b, Osijek

Ljekarna Donji grad

Voditelj ljekarne: Tomče Dojčinov, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 278 401

E-mail adresa: donjigrad@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: https://www.facebook.com/ljekarnadonjigrad

Ljekarna Đakovština - Josipa Leovića 15, Osijek

Ljekarna Đakovština

Voditelj ljekarne: Nada Petek, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 373 488

E-mail adresa: djakovstina@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Đurđenovac - Trg bana J. Jelačića 4, Đurđenovac

Ljekarna Đurđenovac

Voditelj ljekarne: Tatjana Karzalko, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 284 355

E-mail adresa: djurdjenovac@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Ernestinovo - Školska 2, Ernestinovo

Ljekarna Ernestinovo

Voditelj ljekarne: Vera Škreb Anić, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 270 217

E-mail adresa: ernestinovo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Josipovac - Ivana Mažuranića bb, Josipovac

Ljekarna Josipovac

Voditelj ljekarne: Marija Gibičar, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 355 311

E-mail adresa: josipovac@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Jug - Biševska 32, Osijek

Ljekarna Jug

Voditelj ljekarne: Brankica Božić, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 501 431

E-mail adresa: jug@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Kneževi Vinogradi - Hrv. Republike 5 a, Kneževi Vinogradi

Ljekarna Kneževi Vinogradi

Voditelj ljekarne: Stana Marjanović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 730 917

E-mail adresa: knezevi.vinogradi@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Kneževo - Vijenac grada Vukovara 16, Kneževo

Ljekarna Kneževo

Voditelj ljekarne: Marija Pešut Benčić, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 729 139

E-mail adresa: knezevo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna K`Sokolu - Europske avenije 1, Osijek

Ljekarna K`Sokolu

Voditelj ljekarne: Jadranka Rupčić, mag. pharm.

Telefon: +385 (0)31 205 419

E-mail adresa: ksokolu@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Mursa - Lorenza Jägera 24 (ulaz iz Ulice Republike 4a), Osijek

Ljekarna Mursa

Voditelj ljekarne: Vesna Banjan, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 212 340

E-mail adresa: mursa@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/pages/Ljekarna-Mursa-Osijek/812374672173869

Ljekarna Park (ljekarna u Domu zdravlja) - Kralja Petra Krešimira IV br. 6, Osijek

Ljekarna Park (ljekarna u Domu zdravlja)

Voditelj ljekarne: Božo Mitrović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 208 330

E-mail adresa: park@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/LjekarnaPark

Ljekarna park - Đakovo - P. Preradovića 2, Đakovo

Ljekarna park - Đakovo

Voditelj ljekarne: Zdenka Matijević, mag. pharm.

Telefon: +385 (0)31 815 098

E-mail adresa: park.djakovo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Retfala - Josipa Jurja Strossmayera 199, Osijek

Ljekarna Retfala

Voditelj ljekarne: Branimir Marinović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 302 366

E-mail adresa: retfala@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/Ljekarna-Retfala-323224664728801

Ljekarna Semeljci - Kolodvorska 2, Semeljci

Ljekarna Semeljci

Voditelj ljekarne: Blaženka Đurđević, mag. pharm.

Telefon: +385 (0)31 856 581

E-mail adresa: semeljci@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Sjenjak - Martina Divalta 54, Osijek

Ljekarna Sjenjak

Voditelj ljekarne: Ranka Makarun Pirić, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 580 027

E-mail adresa: sjenjak@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Sjever - Trg N. Š. Zrinskog 2, Đakovo

Ljekarna Sjever

Voditelj ljekarne: Mira Mandurić, mag. pharm.

Telefon: +385 (0)31 816 006

E-mail adresa: sjever@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Tenja - Svete Ane 1, Tenja

Ljekarna Tenja

Voditelj ljekarne: Jasna Gudeljević, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 290 050

E-mail adresa: tenja@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Valpovo - Osječka 3, Valpovo

Ljekarna Valpovo

Voditelj ljekarne: Davorka Tomičević, mag.pharm.

Telefon: 031 651 350

E-mail adresa: valpovo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Višnjevac - Nikole Šubića Zrinskog 3, Višnjevac

Ljekarna Višnjevac

Voditelj ljekarne: Marika Ćebo, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 351 166

E-mail adresa: visnjevac@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Vladislavci - Kralja Tomislava 104, Vladislavci

Ljekarna Vladislavci

Voditelj ljekarne: Vedrana Bugarin, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 639 067

E-mail adresa: vladislavci@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarna Zmajevac - M. Tita 219, Zmajevac

Ljekarna Zmajevac

Voditelj ljekarne: Sonja Janjatović, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 734 003

E-mail adresa: zmajevac@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica:

Ljekarnički depo Bijelo Brdo - Školski trg bb, Bijelo Brdo

Ljekarnički depo Bijelo Brdo

Voditelj ljekarne: Vera Crnčan, mag.pharm.

Telefon: +385 (0)31 597 660

E-mail adresa: bijelobrdo@ljekarne-srce.hr

Facebook stranica: www.facebook.com/depo.bijelo.brdo